اخبار


خلاقانه ترین رویداد آموزشی فرایند ایده تا پدیده در پزشکی بازساختی و سلول های بنیادی در راه است

ه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی خلاقانه ترین رویداد آموزشی استارتاپ سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی (استم آپ) در جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی برگزار خواهد شد.
این رویداد سه روزه با حضور صاحبان ایده، توسعه دهنده ها، مدیران تجاری، بازاریاب های حرفه ای و طراحان گرافیک در تاریخ 19 الی 21 تیر ماه برگزار می گردد.
دکتر کیهان ور دبیر کل رویداد گفت: این رویداد را می توان به دو بخش اصلی که هر کدام چند زیر شاخه دارند تقسیم بندی نمود :
الف) خدمات در حیطه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی :
شامل تمام خدمات علمی، تجاری، بازاریابی، مشاوره  و ... به شرکت ها و آزمایشگاه ها در زمینه تحقیقات، تولید محصولات، تسهیل فرایندهای کاری و اداری، بهبود روش های دسترسی و تهیه مواد اولیه و شبکه های اجتماعی ..... .
        این خدمات می‌توانند  به شکل شرکت های معمولی و یا روش های نوین شامل و بسایت ها، اپلیکیشن ها و ... باشند. در نتیجه به صورت کلی شامل موارد زیر می باشند.
1.   خدمات مشاوره ای علمی
2.   خدمات مشاوره تجاری و بازاریابی
3.   خدمات انتقال دانش
4.   تسهیل فرایند های دشوار با روش های نوین
5.   فناوری های مبتنی بر انفورماتیک
ب) محصولات فناورانه در حیطه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی :
شامل تمام محصولات آزمایشگاهی، پزشکی، بهبود کیفیت زندگی و .... می باشد که به توسط علوم و فناوری های سلول های بنیادی ساخته شده است.
 وی افزود: به این ترتیب و با توجه به همگرا بودن و نفس بین رشته ای موضوع پزشکی بازساختی افراد از رشته های متنوع، فنی، مهندسی، شیمی، زیست شناسی و علوم پزشکی می تواند در این رویدا شرکت با تشکیل تیم های بین رشته ای به توسعه ی ایده های فرد در راستای فرایند Bench to bedside  بپردازند.
قابل ذکر است در این رویداد 3 کارگاه با عناوین زیر نیز برگزار می گردد:
1.Steps to building an effective team
2.Tune your startup Pitch Presentation
3.Business model canvas for startups

Scroll to Top