اخبار


نشست هماهنگی کارگاه های جانبی دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول های بنیادی

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی جلسه هماهنگی کارگاه های جانبی دومین جشنواره ملی وکنگره بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در تاریخ 31 اردیبهشت ماه سال جاری با حضور دکتر حمیدیه دبیر ستاد، دکتر امیرخانی دبیر اجرایی کنگره و دکتر عارفیان مسئول کارگاه های جانبی در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

 

 

درابتدا این جلسه که با توجه به نزدیک شدن زمان برگزاری جشنواره برای هماهنگی های بیشتر جهت برگزاری بهتر کارگاه ها تشکیل شده بود دکتر عارفیان گزارشی از روند طراحی و تدوین برنامه های کارگاه ها تاکنون ارائه داد و سپس پوسترهای طراحی شده برای هرگارگاه به دبیر کارگاه ارائه شد تا مورد بررسی قرار گیرد و پس از تایید به گروه های هدف ارسال گردد.

همچنین موافقت نامه های اجرایی میان دبیران و مجریان کارگاه و ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی امضا شد. در ادامه آماری از ثبت نام کارگاه ها ارائه و مقرر شد شرایط برای رزو و ثبت نام کارگاه ها نیز فراهم گردد.

سپس دکتر امیرخانی دبیر اجرایی جشنواره پیشنهاد کرد با بررسی نتایج کارگاه های سال قبل ،کارگاه های امسال با کیفیت هرچه بهتر برگزار گردند و سعی شود از حضور مهمانان خارجی جشنواره بیشترین استفاده بعمل آید.

عارفیان همچنین اعلام کرد امسال متقاضیانی برای برگزاری کارگاه ها از میان ایرانیان خارج از کشور داشتیم که سعی داریم کارگاه های پیشنهادی این اساتید را در میان کارگاه های فعلی بگنجانیم.

 

Scroll to Top