اخبار


کارگاه‌های علمی تخصصی در حوزه سلول‌های بنیادی برگزار می‌شود

در حاشیه برگزاری دومین جشنواره ملی و کنگره بین‌ المللی سلول‌ های بنيادي و پزشکي بازساختي؛
کارگاه‌ های علمی تخصصی در حوزه سلول‌ های بنیادی برگزار می‌شود
یکی از بخش‌های مفید و آموزشی "دومین جشنواره ملی و کنگره بین‌ المللی سلول‌های بنيادي و پزشکي بازساختي"، کارگاه‌های علمی تخصصی است که مطابق با اولویت‌های آموزشی و بر اساس نیازهای پژوهشگران و دانشجویان برنامه‌ریزی‌شده‌اند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، احسان عارفیان مدیر برگزاری کارگاه‌های علمی تخصصی دومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی سلول‌های بنيادي و پزشکي بازساختي با اشاره به اینکه کارگاه‌های علمی-تخصصی مطابق اولویت‌های آموزشی ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و بر اساس نیازهای پژوهشگران و دانشجویان برنامه‌ریزی‌شده‌اند گفت: در انتخاب عناوین این کارگاه‌ها سعی شده است بر ارتقای دانش و مهارت‌های ضروری علاقه‌مندان به حوزه علوم سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی توجه شود. همچنین تلاش شده است شرکت‌کنندگان در این کارگاه‌ها با مفاهیم کاربردی و مرز دانش آشنا شوند.
وی در ادامه افزود: این کارگاه‌ها به‌منظور توانمندسازی ذی نفعان در حوزه سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی برگزار می‌شود.
عارفیان افزود: در مجموع 17 کارگاه آموزشی شامل "استخراج و مشخصه یابی سلول‌های بنیادی، ایمیون سل تراپی، ویرایش ژنوم با رویکرد بیوانفورماتیک و مولکولی، مهندسی ژنتیک پیشرفته، نحوه تدوین و نگارش دستور عمل‌ها برای محصولات سلولی، مایکروفلوئیدیک و... در حاشیه برپایی دومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی سلول‌های بنيادي و پزشکي بازساختي برگزار خواهد شد و این کارگاه‌های آموزشی در کلیه مراکز تحقیقاتی، دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها برگزار خواهد شد.

مدیر برگزاری کارگاه‌های آموزشی عنوان کرد: قيمت کارگاه‌های در نظر گرفته‌شده با ٥٠ درصد تخفيف در قسمت ثبت‌نام کارگاه‌ها ارائه خواهد شد و پنجاه‌درصد ديگر مبلغ مندرج توسط ستاد سلول‌های بنيادی جهت حمايت از اين موضوع پرداخت‌شده است.

Scroll to Top