اخبار


مهلت نهایی ارسال مقالات دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی 15 اردیبهشت 1396 خواهد بود

مهلت نهایی ارسال مقالات دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی  15 اردیبهشت 1396 خواهد بود
یکی از اعضای کمیته اجرایی دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی گفت: مهلت نهایی ارسال مقالات به دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری‌های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی 15 اردیبهشت ماه سال 96 است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی، دکتر سید مصطفی منزوی یکی از اعضای کمیته اجرایی دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در خصوص مهلت ارسال مقالات به دومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی بیان کرد: هزینه ثبت نام برای افرادی که تا 15 فروردین 1396 اقدام به ارسال مقاله نمایند و مقاله‌شان در پروسه داوری مورد پذیرش قرار گیرد رایگان خواهد بود. همچنین آخرین مهلت ارسال مقالات 15 اردیبهشت ماه سال 96 اعلام شده است. وی تصریح کرد: آخرين فرصت ثبت نام از طریق سایت، 20 تیر ماه 96 خواهد بود.
وی افزود: جهت تسهیل شرکت علاقه‌مندان حوزه علوم سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در دومین جشنواره این ستاد هزینه ثبت نام با تخفیف مناسبی از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای مخاطبین مختلف تعریف شده است. برای ثبت نام زودهنگام (بدون ارسال مقاله) شرکت کنندگان داخلی کنگره در بخش آزاد 400 هزار ریال، برای دانشجویان 150 هزار ریال و برای اعضای محترم هیات علمی دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقات و مراکز آموزش عالی 200 هزار ریال تعیین شده است.  همچنین برای ثبت نام دیرهنگام شرکت کنندگان داخلی کنگره نیز در بخش آزاد 1میلیون و 200 هزار ریال، برای دانشجویان 300 هزار ریال و برای اعضای هیات علمی 600 هزار ریال در نظر گرفته شده است.
به گفته منزوی، هزینه ثبت نام غرفه برای شرکت های دانش بنیان باسابقه یک میلیون ریال به ازای هر مترمربع و برای شرکت های دانش‌بنیان نوپا 500 هزار ریال به ازای هر مترمربع تعیین شده است.

Scroll to Top