اخبار


کارگاه های علمی - تخصصی جهت توانمندسازی و مهارت‌افزایی در حوزه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی برگزار می شود

در دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی:

کارگاه های علمی - تخصصی جهت توانمندسازی و مهارت‌افزایی در حوزه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی برگزار می شود
مدیر کارگاه های دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی گفت: این جشنواره از 17 تیرماه سال آینده با برگزاری کارگاه¬های علمی – تخصصی در حوزه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی آغاز خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی، دکتر احسان عارفیان مدیر کارگاه‌های دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی بیان کرد:  این کارگاه‌ها در سطوح تخصصی گوناگون برای گروه‌های مخاطب دانش آموزی، دانشجویی و دبیران آموزش و پرورش در بیش از 10 مرکز تخصصی شامل دانشگاه ها و پژوهشگاه های تهران برگزار می‌شوند.
به گفته عارفیان، ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی سعی کرده تا با حمایت مالی و معنوی از این کارگاه ها هزینه نهایی شرکت در کارگاه را برای مخاطب به صورت چشمگیری کاهش دهد تا علاقه مندان بتوانند به راحتی در این برنامه شرکت کنند. علاقه‌مندان برای اطلاع از عناوین کارگاه‌ها و نحوه شرکت در آنها می‌توانند به وبسایت جشنواره به نشانی http://stemcell2017.com/Default.aspx?PN=192 مراجعه کنند.
وی تصریح کرد: محورهای کارگاه‌ها شامل استخراج و مشخصه‌یابی سلولهای بنیادی، ایمیون‌سل‌تراپی، ویرایش ژنوم با رویکرد بیوانفورماتیک و ملکولی، مهندسی ژنتیک پیشرفته، نحوه تدوین و نگارش دستورعملها برای محصولات سلولی، مایکروفلوئیدیک و... خواهد بود.


Scroll to Top