درخواست غرفه

 شرایط درخواست غرفه برای شرکت ها

- دريافت غرفه براي کليه شرکت هاي فعال و مرتبط در حوزه ي سلول هاي بنيادي و پزشکي بازساختي آزاد است.
- کليه شرکت هاي خواهان حضور در نمايشگاه ابتدا ملزم به تکميل فرم درخواست غرفه در وبسايت کنگره مي باشند.
- کميته کارگروه نمايشگاه پس از تکميل و ارسال فرم درخواست غرفه، نسبت به آن تصميم گيري کرده و نتیجه بررسی را متعاقبا به شرکت متقاضی اعلام خواهد نمود.
- کميته کارگروه نمايشگاه با بررسي فرم هاي درخواست و اطلاعات ثبت شده تخفيف تا سقف 90% را در نظر خواهند گرفت.
- اولويت اختصاص غرفه بر اساس ثبت فرم درخواست غرفه در وبسايت در نظر گرفته خواهد شد.

• شرکت‌کنندگان تنها مجاز به عرضة آن دسته از کالا یا دستاوردهایی هستند که صرفاً در چارچوب موضوع نمایشگاه باشد. بدیهی است ارائة دیگر اقلام و خدمات خارج از حوزة علوم سلولی و پزشکی بازساختی ممنوع است.
• شرکت‌کنندگان باید با غرفه‌آرایی مطلوب از فضای غرفه استفاده نمایند و با استفاده از روش‌های گوناگون نظیر پوستر، کاتالوگ، بروشور، استند، رسانه‌های دیداری و شنیداری نسبت به ارائه و معرفی دستاوردهای خود اقدام نمایند.

شرایط حضور دانشگاه‌ها و مراکز دانشگاهی در نمایشگاه
• ارائة آمار مربوط به دستاوردهای پژوهشی، ثبت اختراعات خارجی و داخلی، مقالات، رشته‌های تحصیلی، استادان و دانشجویان فعال در حوزة سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی
• ارائة پروتوتایپ محصولات موجود در آزمایشگاه‌های این مراکز به همراه بروشور و کاتالوگ آنها.
• ارائة خدمات قابل عرضه به سایر بخش‌ها از قبیل بخش های درمانی و یا تولیدی.

شرایط حضور مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری در نمایشگاه جشنواره
• بیان اهداف، توانمندی‌ها و اقدامات صورت‌گرفته و یا برنامه‌های آتی برای جذب بیشتر ایده‌های نوین در حیطه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی
• نمایش و معرفی فضاها و امکانات موجود و تشریح مراحل جذب ایده پردازان و یا شرکت های نوپای حوزه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در مرکز رشد و پارک‌های فناوری

 
شرکت های متقاضی دریافت غرفه در جشنواره، پس از ثبت نام در سایت وارد پنل کاربری خود شده سپس از طریق پنل درخواست غرفه، درخواست خود را با پر نمودن فرم آنلاین اعلام نمایند.
هزینه غرفه ها در بخش هزینه های سایت ذکر شده است که این مبلغ 20 درصد هزینه مربوط به هر غرفه می باشد و مابقی جهت حمایت از این امر توسط ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی پرداخت گردیده است.
 
 
• حداقل متراژ غرفه سرپوشیده با تجهیزات 7.5 مترمربع و حداکتر 24 متر مربع است.
• تجهیزات متعارف غرفه های نمایشگاهی شامل دیوارهای پارتیشن غرفه، سردرب غرفه (کتیبه)، یک عدد پریز برق، موکت، روشنایی، یک میز و دو صندلی می‌باشد

• منظور از غرفه بدون تجهیزات، غرفه بدون در نظر گرفتن تجهیزات غرفه‌های پیش ساخته است. مسئولیت ساخت این غرفه بر عهده شرکت کننده می باشد.

• بدیهی است ستاد برگزاری هیچگونه مسئولیتی در خصوص اختصاص تجهیزات عمومی غرفه‌های عادی به شرکت کنندگان غرفه های خود ساز بر عهده نخواهد داشت.

• برای ورود مشارکت کنندگان و کارکنان غرفه ها به محوطه نمایشگاه جهت برپایی یا اداره غرفه در طول نمایشگاه کارتهای مخصوصی صادر و بطور رایگان به آنان واگذار می شود. تعداد کارت ها بر اساس سطح زیر پوشش هر غرفه صادر خواهد شد.


نحوه انجام تبلیغات
به‌منظور حفظ محیط و زیبایی نمایشگاه و یکپارچگی امور تبلیغاتی، شرکت‌کنندگان محترم در روزهای برگزاری نمایشگاه در چارچوب شرایط و ضوابط خاص مجاز به فعالیت تبلیغاتی هستند. فضای تبلیغاتی شرکت‌کنندگان صرفاً محدود به داخل غرفة خود است و غرفه داران مجازند تا با روش مناسبی نسبت به طراحی و تزئین غرفة خود اقدام‌نمایند.
مدیریت نمایشگاه به‌منظور یکسان‌سازی نما و کتیبة سردر غرفه‌ها، طرح‌های واحدی را پیش‌بینی نموده و اجرا می‌کند؛ بنابراین شرکت‌کنندگان محترم باید از نصب هرگونه نوشته و یا طرح جداگانه‌ خودداری‌نمایند.
- مشارکت کنندگان مجاز به تبلیغ برای کالاهای خود به روش تبلیغات سوء علیه کالاهای مشابه سایر مشارکت کنندگان نیستند.
- پرچمها و علامات مربوط به مشارکت کنندگان باید در محدوده محل غرفه آنها نصب شود نصب این علائم یا پرچمها در مسیر های اصلی و فرعی مجاز نیست.
- نصب و استفاده از هرگونه وسایل و تجهیزات تبلیغاتی و سمعی و بصری که برای سایر مشارکت کنندگان ایجاد مزاحمت نماید ممنوع است.

 

Scroll to Top